صندوق خانه

Whats App Image 2023 11 20 at 16.35.31

صندوق‌خانه معمولاً یک اتاق یا فضای کوچک در خانه است که برای نگهداری وسایل قدیمی، ارزشمند یا غیرضروری استفاده می‌شود. این وسایل می‌توانند شامل چیزهایی مانند مبلمان عتیقه، آثار هنری، عکس‌های خانوادگی، اسناد مهم یا حتی فقط وسایلی باشند که افراد کمتر از آنها استفاده می‌کنند.

صندوق‌خانه اغلب در زیرزمین یا طبقه همکف خانه قرار دارد. این مکان معمولاً تاریک و کم نور است و به همین دلیل است که برای نگهداری وسایلی که به طور منظم استفاده نمی‌شوند مناسب است.

صندوق‌خانه می‌تواند مکانی برای یادآوری خاطرات باشد. وسایلی که در صندوق خانه نگهداری می‌شوند اغلب یادآور زمان‌های گذشته و افراد و اتفاقاتی هستند که در آن زمان رخ داده‌اند.

لغتنامه دهخدا :
صندوقخانه. [ ص َ ن َ / ن ِ ] ( اِ مرکب ) اطاق کوچک در پشت اطاق است و صندوق ولباس در آن نهند. پستو برای نهادن صندوق و اسباب.

Dywaydr De70531a13.png

صندوق‌خانه کافه‌شمرون، مکانی است برای چیزهای خاص و منحصر به فرد، جایی برای کشف دنیایی از وسایل قدیمی، هنر و خوراکی های خوشمزه.

ما معتقدیم که هر شیء، داستانی برای گفتن دارد. از یک میز عتیقه گرفته تا یک نقاشی مدرن، هر یک از این اشیا یادگاری از زمان و مکان خاصی هستند. قصد داریم با کمک هم این داستان ها را کشف کنیم و به آنها زندگی جدیدی ببخشیم.

با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید قسمتی از محصولات صندوق‌خانه رو به صورت آنلاین ببینید و یا ثبت سفارششون کنید.

Site Dividers Enter Site

در ضمن صندوق‌خانه در شعب کافه شمرون نیایش‌مال، باملند و مگامال فضای اختصاصی داره که هر وقت دوست داشتید میتونید بهمون سر بزنید 

Site Dividers Instagram