درباره ما

01 Scaled 15bbbd9899.jpg

زمان، مفهوم پیوسته و در گذر هستی و اتفاقات است و تنها یادگارش خاطرات ماست. خاطرات خوب و بدی که در ذهن ما ماندگار می‌شوند. روزی را تصور کنید که خاطره‌ای در کار نباشد! لحظه‌ای که تبدیل به خاطره نشود از بین می‌رود، پس اهمیت دارد که لحظاتمان را با خاطرات خوب گره بزنیم. برای ما در کافه شمرون زمان اهمیت دو چندان دارد٬ معنای زمان برای ما با وجود شما آمیخته شده است. خاطراتی که باهم و در کنار هم می‌سازیم.

***

ما از سال ۸۹ در یکی از محله‌های شمیران زیستن را آغاز کردیم و تاکنون با بیش از ۱۰ شعبه در محله‌های خاطره‌انگیز تهران همراه شما بوده‌ایم.

***
  
  ما در کافه شمرون با استفاده از بو و مزه نوستالژی و ترکیب آن با حضور گرم شما، خاطرات شیرین را جانی دوباره می‌بخشیم.

***

خاطرات ما وابسته به احساسند، با احساسات ثبت می‌شوند، شکل می‌گیرند و به یاد آورده می‌شوند. ما در کافه شمرون سعی می‌کنیم با ایجاد محیطی دلنشین و نوشیدنی‌ها و خوشمزه‌هایی با طعم‌های بی‌نظیر، همنشینی شما را به خاطراتی ناب و ماندگار بدل کنیم. خاطراتی که با عطرها و مزه‌ها، سرسبزی و موسیقی صیقل بخورند و برای تکرار و تجربه‌ی دوباره، شما را بی‌تاب کنند.

***

شمرون در زبان فارسی به معنی «جای مرتفع و تفرجگاه» است. در گذشته‌های نه چندان دور شمرون ییلاقی برای لحظه‌‌های خوش بوده است. ما نیز قصد داریم کافه شمرون برای شما وعده‌گاه لحظات اعجاب انگیز باشد.

***

یک لیوان چای خوش‌دم یا آب‌میوه‌ای طبیعی و گوارا، غذایی فرنگی با طعم تازه یا خوراکی سنتی و خاطره‌انگیز، تمام این‌ها برای کافه شمرون بهانه‌ایست تا گفت‌وگویی لذت‌بخش و ساعاتی دلچسب را میزبان شما باشد.